Üye Girişi

Üye Girişi

TEŞEKKÜR

Yazan  Ozan Arif
Değerli sayfa takipçilerimiz, Değerli sayfa takipçilerimiz,

Değerli sayfa takipçilerimiz,
değerli Ozan Arif gönüldaşları,

babamın herkese bol bol selamı var. Bildiğiniz gibi bir süredir Samsun OMÜ'de tedavi görmekte.
Bugün çekilen bu resimde de görebileceğiniz gibi babamın durumu hamdolsun iyi ve sağlığı her geçen gün çok daha iyiye gidiyor.
Bu vesile ile ilmindeki başarı ve özveriden dolayı başta sayın Prof. Dr. Ahmet Başoğlu hocamıza ve ekip arkadaşlarına gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü canı gönülden teşekkür etmek istiyorum.

 

Bence Atatürk Türk hekimlerine emanet edilmek isterken sayın hocamız gibi hekimleri ve meslek arkadaşlarını kastediyordu.

Ve sadece onlara değil,
Samsun OMÜ'de onlarla beraber çalışan isimlerini burda birer birer yazamayacağım nice doktorlar ve sağlık personeline bir Türk ve Ozan Arif'in oğlu olarak canı gönülden teşekkürlerimi borç biliyorum.

Bu zor meslekte gösterdikleri özverinin hakkı ödenmez.
Sağ olsunlar, var olsunlar. Bu esnada bizi dualarınızla, iyi dilek ve temennilerinizle, gösterdiğiniz ilgi ve alakayla yalnız bırakmayan sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum.

Varlığınızı bilmek çok güzel, iyi ki varsınız.
Allah hepinizden razı olsun.

Saygı ve selamlar,

Mehmet Alp 

Arif'çe

  • GÜLE GÜLE VEHBİ!..
    Yazan
    Kara haber tez duyulur derler hep… Zaman, şartlar, veya kendi sıkıntılarımız hatta kendi canımızın derdine düşmemiz kara haberleri bile geç duyar hale getirdi bizi… Baksanıza benim güzel hemşehrim, benim yiğit kardeşim, değerli gönüldaşım, daha açıkcası ülküdaşım… Ülküdaşım… Alucra’nın Vehbi Usta’sı çekip gitmiş de onu bile geç duymuşum geç…
    Yazan Çarşamba, 12 Eylül 2018 06:46 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de