Üye Girişi

Üye Girişi

CEVAP

Yazan  Facebook Ozan Arif Hayranları

Türk Milliyetçilerinin gür sesi, Ülkücülerin sembol ismi Ozan ARİF'i her fırsatta Ülküdaşlarına kötülemeye çalışanlar, sözde kendini ülkücü yazar olarak gören bir kaç densize Ozanımız ta 2006'da gereken cevabı vermiş.

Belli ki unutmuşlar.

Hatırlatalım dedik:

 "Efendim yokluk delikanlılığı bozar derler. Yine aynı şekilde yokluk her şeyden önce fazileti süpürür diye de bir laf vardır. Şimdi Türkiye’nin bu ekonomik şartlarında bu çocuklar bulmuşlar bir kapı… Verilen talimata göre yazıyorlar, çiziyorlar alıyorlar harçlıklarını… Bunlar birkaç tane varlar… Şimdi ben ne diyeyim bunlara? Zaten beni yazmasalar okuyanları da yok herhalde. Ne zaman ilgi kaybına uğrarlarsa bakıyorum bir daha ben… Yaşları benim oğlum yaşında, herhalde biraz ar damarları var ki bazen de bundan utanıp “ Farz edin ki bu yazıyı dedem yazdı” diye bir daha yazıyorlar. Yazsınlar bakalım, Ülkücülerin öyle kalem yellenmelerine karnı toktur. Onlara sadece tavsiyem bana ne yazarsa yazsınlar ama yazarken kendi ülkücülüklerine zarar vermesinler. Biz aha geldik gidiyoruz… Ama onlar tekrar lazım olabilirler…"

Söyleşinin tümünü okumak için lütfen tıklayınız: http://www.ozan-arif.net/index.php/soeylesiler/item/2766

 

Arif'çe

  • GÜLE GÜLE VEHBİ!..
    Yazan
    Kara haber tez duyulur derler hep… Zaman, şartlar, veya kendi sıkıntılarımız hatta kendi canımızın derdine düşmemiz kara haberleri bile geç duyar hale getirdi bizi… Baksanıza benim güzel hemşehrim, benim yiğit kardeşim, değerli gönüldaşım, daha açıkcası ülküdaşım… Ülküdaşım… Alucra’nın Vehbi Usta’sı çekip gitmiş de onu bile geç duymuşum geç…
    Yazan Çarşamba, 12 Eylül 2018 06:46 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de