Üye Girişi

Üye Girişi

İmza Kampanyası

Yazan  Facebook Ozan Arif Hayranları

Değerli Gönüldaşlar,

Ermeniler bir kaç gün önce sözde "Ermeni soykırımı" kurbanlarının anısına Başkan Barack Obama’nin bir bildiri yayınlamasi icin Beyaz Saray'ın web sitesinde bir imza kampanyası başlattı. Beyaz Saray Dilekçe Bölüm politikası gereği baslangıç gününden itibaren 30 gün içinde en az 100.000 kişi dilekçeyi imzalarsa, ABD Başkanı Barack Obama veya ofisi bu konuda bir bildiri yayınlayacak.

Ermeni diasporasının bu anti-Türk çabalarını köreltmek ve Amerikan halkının ve politikacılarının bilinçlendirilmesi icin, Türkiye ve Azerbaycan Türklerinden ve onların Amerikalı arkadaşlarından oluşan bir grup paralel bir dilekçe kampanyası başlattı. Obama'nın 1914 ve 1922 yılları arasında Anadolu ve Kafkasya'da Ermeni devrimci gruplar tarafından gerçekleştirilen Müslüman katliamları anısına bir bildiri yayınlaması için.

Biz 30 gün icinde 100.000 imza toplayarak başarılı olunursa, tarihte ilk kez ABD başkanı Müslüman ölümlerinden söz ederek, sadece Ermenilerin ölmediğini, Türklerin katil olmadığını belirten açık bir mesaj göndermiş olacak tüm dünyaya. Bu trajik olayların 100. yıldönümü arifesinde, adaletin hakim olmasının, ve tek taraflı siyasi amaçlı Ermeni iddialarınin çürütülmesinin zamanı geldi.

Dilekçeyi imzalamak gerçekten çok kolay, sadece bir dakikanızı alır. İlk olarak,

https://petitions.whitehouse.gov/register

sitesini açın.

Burada bir hesap oluşturun. Bunun icin tek gereken e-posta adresinizi, adinizi ve soyadinizi ve orada gördüğünüz metni girmek. Posta kodu zorunlu değildir, ama aşağıda listedeki herhangi bir ABD posta kodu girebilirsiniz (sadece birini seçin). "Create an Account" ("Hesap Oluştur") tuşuna basın ve ardından e-postanızı kontrol edin. Email adresinize bir e-posta yollıyacaklar. O postadaki kaydınızı onaylayıp gosterilen bağlantıya (link) basin. Bundan sonra, şu bağlantıyı tıklayarak

(https://petitions.whitehouse.gov/petition/commemorate-and-recognize-soykırım-–-1914-1922-muslim-genocide-anatolia-and-caucasus/ZSFLZGmD)

dilekçeyi (petition) açın ve imzalayin.

Bağlantığı Dilekçeyi imzaladıktan sonra oturumu kapatmayı lutfen unutmayın.

Hayatınızın bir dakikasini buna ayırarak adaletin yerini bulması ve Türkün isminin karalanmaması için paha biçilmez katkıda bulunacaksınız.

Bu vatanseverlik görevinizi yerine getirdikten sonra, tüm arkadaş ve akrabalarınız ile bu bilgileri paylaşin ve kampanyaya katılmaları için onları teşvik edin.

Facebook gibi sosyal ağlar, Tweeter, vb aracılığıyla bu bilgiyi yayın lutfen.

Sayfa Yönetimi

(Bu oylamaya dikkatimizi çeken duyarlı gönüldaşlarımıza teşekkür ederiz)

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)

Arif'çe

  • GÜLE GÜLE VEHBİ!..
    Yazan
    Kara haber tez duyulur derler hep… Zaman, şartlar, veya kendi sıkıntılarımız hatta kendi canımızın derdine düşmemiz kara haberleri bile geç duyar hale getirdi bizi… Baksanıza benim güzel hemşehrim, benim yiğit kardeşim, değerli gönüldaşım, daha açıkcası ülküdaşım… Ülküdaşım… Alucra’nın Vehbi Usta’sı çekip gitmiş de onu bile geç duymuşum geç…
    Yazan Çarşamba, 12 Eylül 2018 06:46 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de