Bu sayfayı yazdır

Ülkü Ocakları Suriye Türkmenlerinin Yanında

Yazan  Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası

Türk Memleketinde Türkmen mağdur ediliyor. Ülkü Ocakları Türkmen Soydaşlarımız İçin Yardım Kampanyası Başlattı. Bu Ses'e Sessiz Kalmayalım.

Suriye'de yaşanan olaylarda taraf olmadığımızı daha önce defalarca ifade etmiştik. Bu yardım kampanyamız; hiçbir hazırlığı olmadan, memleketlerinden ayrılmak zorunda kalan Türkmen soydaşlarımızın önümüzdeki kış aylarında mağdur olmalarını önlemek amacı taşımaktadır.

Türkmen kardeşlerimiz bizlere şunu ifade etmişlerdir: "Kamplara yardım geliyor, fakat ne hikmetse bu yardımlardan Türkmenler faydalanamıyor.

Türk memleketinde Türkmen mağdur ediliyor". Bu sözler karşısında tabi ki cevap vermekte zorlanıyoruz. Ülkü Ocakları Genel Merkezimizinde desteklediği bu kampanya ile Türkmen kardeşlerimizin yaralarına ufakta olsa bir merhem sürmek istiyoruz. Katkı yapacak olan, yapmak niyeti taşıyıpta yapamayacak olan herkesten Allah razı olsun.

SURİYE TÜRKMENİ SAHİPSİZ DEĞİLDİR.

İrtibat için : Hatay,Osmaniye,Mersin,Adana,Kahramanmaraş,Şanlı Urfa,Gaziantep ve Kilis Ülkü Ocakları.

iletişim ; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. | Tel : 0312 285 44 44

Türk Milliyetçilerini Bu Yardıma Duyarlı olmaya davet ediyoruz.

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)