Üye Girişi

Üye Girişi

Ozan Arif'ten Koray Aydın'a destek

01 Eyl 2012

ozan-arif.ws

MHP genel Başkanlığına aday olan Koray Aydın'a Ozan Ariften destek geldi.

Koray Aydın'ın MHP genel başkanlığına adaylığını ilan etmek için Ankara'da düzenlenen toplantıya katılan Ozan Arif salondakilere yapğtığı konuşmada Koray Aydın'a hitaben "elinizde asa olmaya geldim" dedi. Devlet Bahçeli'ye hitaben "Benimle ilgi ne düşünürseniz düşünün, hiç önemli değil. Ben 49 doğumluyum, sen 48. Dün sana ağabey derdim bir daha da diyeceğimi düşünmüyordum. Ama ağabey ne olursun bu insanların emeklerini harcatma. Yaptığınız hizmeti olur ya idrak edememiş olabiliriz. Yarın bu gönüllerde yerin olması için, hayallerinde bile olamayacak bir makama geldin. Nimetse nimet olduğu yeter, külfetse külfet olduğu yeter, aç artık bu hareketin önünü. Bu hareketin evlatları birbirine üzmesin, birbirlerine düşmesin. Tecrübenle yine bu sevdaya lazım olursun. Bunu yapmazsan toprağını kürekleyecek adam bile bulamazsın."

Ardından MHP Genel Başkanlığı'na adaylığını açıklayanlara seslenen Ozan Arif, "Elbetteki o sandalyeye niyetlenmek her ülkücünün hakkıdır. Hakkın başka haddin başka şey olduğunu idrak edelim. O sebeple çıkmış veya çıkacak olanlara sesleniyorum; Niyetiniz Türk-İslam davasını ayağa kaldırmaksa bir araya gelmemeniz için ne sebep var? Ama eğer niyetiniz kendinizi bir yere getirmekse yalvarıyorum, ülkücülerin gönülleriyle daha fazla oynamayın." ifadelerini kullandı.

Ozan Arif, Koray Aydın'a destek verme sebebini ise "Yıllar önce bir isyan bayrağı açmıştık. Ben bugün isyan bayrağının yeniden çekildiğini görüyorum, onun için buradayım." diye açıkladı. Koray Aydın'a hitaben de "elinizde asa olmaya geldim" şeklinde seslenmesi ile salondan büyük alkış aldı.

 


Kaynak sayfaya pdf olarak bak

 

 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2023 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • GÜLE GÜLE VEHBİ!..
    Yazan
    Kara haber tez duyulur derler hep… Zaman, şartlar, veya kendi sıkıntılarımız hatta kendi canımızın derdine düşmemiz kara haberleri bile geç duyar hale getirdi bizi… Baksanıza benim güzel hemşehrim, benim yiğit kardeşim, değerli gönüldaşım, daha açıkcası ülküdaşım… Ülküdaşım… Alucra’nın Vehbi Usta’sı çekip gitmiş de onu bile geç duymuşum geç…
    Yazan Çarşamba, 12 Eylül 2018 06:46 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de