Üye Girişi

Üye Girişi

15 bin kişi Ozan ile coştu | Tercüman Gazetesi

16 Ağu 2004

ozan-arif.ws

ÜLKÜCÜ Hareket` in yaşayan Dede Korkut`u olarak bilinen Ozan Arif, Afyon Sandıklı`da 15 bin kişilik dev orkestra ile sevenleriyle hasret giderdi. ‚Bozkurt Arif‘ sloganlarıyla sahneye çıkan Ozan Arif, Türkiye`nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Pazar Meydanı`nı dolduran onbinlerce ülkücü, Cuma Kayacık, Ozan Can Ercan`ın türküleri ve Türk Halk Müziği`nin güçlü sesi Esat Kabaklı`nın yorumlarıyla coştu.


Türkülerin sesi Ozan Arif, Sandıklı`da Esat Kabaklı ile birlikte 15 bin kişilik hayran kitlesine seslendi.

Gurbetçi akını

"Ülkü Rüzgarı" gecesinin tek konuşmacısı Fran Türk Federasyonlarıeski Genel Başkanı Mevlüt Yıldırım, "35 yıllık siyasi mücadelem sırasında çok önemli iki büyük mutluluk yaşadım. Fransa` da 6 katlı dev bir Alparslan Türkeş Kül1iyesi ve Ozan Arifi Sandıklı`da hasretini çektiği sevdasına kavuşturmak bizim için çifte mutluluk oldu" dedi. Okuduğu destanlarda Türkiye`nin içinde bulunduğu durum, Kıbrıs ve Türk Dünyası`na değinen Ozan Arif, Türk milliyetçilerinin umudunu yitirmemesini istedi. Afyon`un 18 MHP` li ilçe başkanı ve çevredeki bazı belediye başkanları konserde hazır bulundu.


Gazete sayfasına pdf olarak bak

 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2023 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • GÜLE GÜLE VEHBİ!..
    Yazan
    Kara haber tez duyulur derler hep… Zaman, şartlar, veya kendi sıkıntılarımız hatta kendi canımızın derdine düşmemiz kara haberleri bile geç duyar hale getirdi bizi… Baksanıza benim güzel hemşehrim, benim yiğit kardeşim, değerli gönüldaşım, daha açıkcası ülküdaşım… Ülküdaşım… Alucra’nın Vehbi Usta’sı çekip gitmiş de onu bile geç duymuşum geç…
    Yazan Çarşamba, 12 Eylül 2018 06:46 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de