Üye Girişi

Üye Girişi

CEVAP

Yazan  Facebook Ozan Arif Hayranları

Türk Milliyetçilerinin gür sesi, Ülkücülerin sembol ismi Ozan ARİF'i her fırsatta Ülküdaşlarına kötülemeye çalışanlar, sözde kendini ülkücü yazar olarak gören bir kaç densize Ozanımız ta 2006'da gereken cevabı vermiş.

Belli ki unutmuşlar.

Hatırlatalım dedik:

 "Efendim yokluk delikanlılığı bozar derler. Yine aynı şekilde yokluk her şeyden önce fazileti süpürür diye de bir laf vardır. Şimdi Türkiye’nin bu ekonomik şartlarında bu çocuklar bulmuşlar bir kapı… Verilen talimata göre yazıyorlar, çiziyorlar alıyorlar harçlıklarını… Bunlar birkaç tane varlar… Şimdi ben ne diyeyim bunlara? Zaten beni yazmasalar okuyanları da yok herhalde. Ne zaman ilgi kaybına uğrarlarsa bakıyorum bir daha ben… Yaşları benim oğlum yaşında, herhalde biraz ar damarları var ki bazen de bundan utanıp “ Farz edin ki bu yazıyı dedem yazdı” diye bir daha yazıyorlar. Yazsınlar bakalım, Ülkücülerin öyle kalem yellenmelerine karnı toktur. Onlara sadece tavsiyem bana ne yazarsa yazsınlar ama yazarken kendi ülkücülüklerine zarar vermesinler. Biz aha geldik gidiyoruz… Ama onlar tekrar lazım olabilirler…"

Söyleşinin tümünü okumak için lütfen tıklayınız: http://www.ozan-arif.net/index.php/soeylesiler/item/2766

 

Arif'çe

  • BU GÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM!
    Yazan
    BU GÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM! Bugün dedi isem 31 Ağustos anlamayın! Hemen kısaca izah edeyim; Benim kimliğimde doğum tarihi olarak '10 Haziran 1949' yazılı. Babam doğduğumdan kim bilir kaç sene sonra nüfus kâğıdımı çıkartmaya gidince,Alucrada‘ki zamanın nüfus memuru kim ise böyle bir tarih yazmış.
    Yazan Çarşamba, 30 Ağustos 2017 23:37 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de