Üye Girişi

Üye Girişi

Ozan Arif'in annesi toprağa verildi

25 Kas 2013

Samsun'un İlkadım ilçesi Saitbey Mahallesi'nde ikamet eden 83 yaşındaki Fatime Şirin, önceki gün nefes daralması şikayeti ile Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Dün hayata gözlerini yuman Fatime Şirin, Samsun Büyük Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi Kıranköy Aile Kabristanlığı'nda toprağa verildi.

Cenaze namazını Samsun Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk kıldırdı. Cenazeye Ozan Arif'in yanı sıra ünlü türkücü İsmail Türüt, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Şirin ailesi ve yakınları katıldı.

www.haberler.com/ozan-arif-in-annesi-topraga-verildi-5351003-haberi/

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)

 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • NAMIYLA ANILAN YİĞİT, MUHSİN BAŞKAN!..
    Yazan
    Bir ata sözümüz vardır! “ Yiğit namıyla anılır..„ der. Aynen ata sözümüzde de belirtildiği gibi, bazı unvanlar bazı kişiliklere yapışır kalır adeta... Yapıştığı için yapışmaz! Yakıştığı için yapışır ve onları birbirinden koparamazsınız! Tıpkı Muhsin Başkan‘da olduğu gibi... O ülkücü gönüllerin Muhsin Başkanıydı... Meselâ benden beş yaş gençti, O Ankarada Ülkü Ocakları Genel Başkanı, ben ise Samsunda genç bir öğretmen olarak…
    Yazan Perşembe, 24 Mart 2016 21:12 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de