Üye Girişi

Üye Girişi

Gönüllerde Taht Kurmak

Yazan  Facebook Ozan Arif Hayranları

''Fani bir hayatın esiri olarak günün birinde sönmeğe mahkum bulunan insanoğlu, yeryüzüne, daima ebedileşmek imkanlarıyla birlikte doğar.

Maddi sevki tabiilerden ruhunu biraz kurtarabilmiş olanlar, her zaman tarihte yer almak ve gönüllerde taht kurmak ihtimallerine sahiptirler.

Böyle çetin fakat asil bir yolu seçmiş olan kahramanlar, yaşadıkları devirler içinde bir meş'ale gibi parlar ve milletlerine ışık ve ruh verirler.

Tarih sayfaları karıştırarak, mazinin derinliğine doğru bakıldığı zaman, bunlar önümüzde âbide gibi yükselirler ve millete ışık saçarak yol gösterirler."

Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)

Arif'çe

 • BU GÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM!
  Yazan
  BU GÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM! Bugün dedi isem 31 Ağustos anlamayın! Hemen kısaca izah edeyim; Benim kimliğimde doğum tarihi olarak '10 Haziran 1949' yazılı. Babam doğduğumdan kim bilir kaç sene sonra nüfus kâğıdımı çıkartmaya gidince,Alucrada‘ki zamanın nüfus memuru kim ise böyle bir tarih yazmış.
  Yazan Çarşamba, 30 Ağustos 2017 23:37 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de


 • #15temmuz Planlayan, imkan tanıyan, yanında
  #15temmuz Planlayan, imkan tanıyan, yanında olan, destek veren, göz yuman, nemalanan, çıkar sağlayan kim var ise hepsinin Allah belasını versin.…
 • SORU-YORUM!.. Size soruyorum size efendi!
  SORU-YORUM!.. Size soruyorum size efendi! Türkiye‘miz nerelere gidiyor? Tam bir yıldır suçlu Fetö‘dür dendi, Bak bedeli Türk Askeri ödüyor!... On…
 • UMUT
  Ülkücüye umutsuzluk yakışmaz, Umut birgün rahmet olup yağacak! Sabreyle Ülküdaş, sabreyleye biraz, Yarın güneş senin için doğacak.
  Devamını oku...