Üye Girişi

Üye Girişi

ÜLKÜCÜ

22 Haz 2013

Şimdi bu insan bir de kendini 'ÜLKÜCÜ' olarak ifade ediyorsa, oy verdiği parti, okuduğu kitap, saç ve bıyık modelinden önce aklı erdiğinden mezara kadar kişiliğini en mükemmel seviyeye getirme çabasında olmalıdır. Dürüst, güvenilir, cömert, zeki, ve daha bir çok insanı insan-ı kamil yapan vasıfları benimseyip hayatını bu vasıflara göre düzenlemelidir ki şahsiyetli bir insan olsun. 9 Işık'ta Hürriyetçilik ve Şahsiyetçiliğe özellikle yer verilmesinin sebebi de budur.

İstedikleri kadar istedikleri partiye oy versinler, hatta o partide görev alsınlar veya görev alanların yalakalıklarını kendilerine vazife etsinler, NEFSİNİN, MADDİYATIN ve MEVKİNİN KÖLESİ OLMUŞ ŞAHSİYETSİZLERDEN ÜLKÜCÜ OLMAZ, OLAMAZ!

Sayfa Yönetimi

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)

 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • NAMIYLA ANILAN YİĞİT, MUHSİN BAŞKAN!..
    Yazan
    Bir ata sözümüz vardır! “ Yiğit namıyla anılır..„ der. Aynen ata sözümüzde de belirtildiği gibi, bazı unvanlar bazı kişiliklere yapışır kalır adeta... Yapıştığı için yapışmaz! Yakıştığı için yapışır ve onları birbirinden koparamazsınız! Tıpkı Muhsin Başkan‘da olduğu gibi... O ülkücü gönüllerin Muhsin Başkanıydı... Meselâ benden beş yaş gençti, O Ankarada Ülkü Ocakları Genel Başkanı, ben ise Samsunda genç bir öğretmen olarak…
    Yazan Perşembe, 24 Mart 2016 21:12 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de