Üye Girişi

Üye Girişi

Ulvi BATU

Yazan  Ulvi Batu

Sevgili genç arkadaşlarım !

Bu sözümü de gözlerinize bakmaya bile kıyamadığım gönüldaşlarım sizlere söylüyorum lütfen dikkatle dinleyin.

Bu yalakalara her türlü hakaret yapmamıza rağmen, asla kendi üzerlerine alınmazlar, utanma duyguları yoktur, daha doğrusu vasifeler'i yalakalık yaptıkları makamları yanlış yönlendirerek TÜRK milletine ve onun varlığına adanmış kurumları çürütmektedir.

Yaşadığımız hayat içinde bulunduğumuz ahvali şerait bunu bize çok acı teçrübelerle öğretmiştir.

Asılan arkadaşlarımızın, yıllarca cezaevinde yatan arkadaşlarımızın, hayatları kararmış arkadaşlarımızın, bir türlü oluşamayan kurumlarımızın arkasında hep bu başkalarının veya TÜRK milliyetçilerinin düşmalarına hizmet eden servislerin parmağı vardır!

Bu hain soysuzlar sizin içinde ama ama asla sizden olmadıkları gibi, sizleri hep yanlış yönlendirerek gavur efendilerine hizmet ederler.

Sevgili genç arkadaşlarım; Allah'a, Kuran'a ve yüce TÜRK milletine gerçekten inanıyorsanız ne olur bu yalakalığı sizlere sadakat gibi göstererek sizlerin îmanını zehirleyen, sizleri yanlış yönlendiren, sizlerin güzel gönüllerini fitne, fesat, düşmanlık, tefrika ile zehirleyen, bir çok servislere aynı anda hizmet ve köpeklik eden domuzlara karşı uyanık olun.

Ulvi BATU
Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)

Arif'çe

  • SİYASET VE YALAKALIK!
    Yazan
    SİYASET VE YALAKALIK! 1985 veya 86’nın başlarıydı. Benim vatanıma gelemediğim yıllardı. Başbuğumuz 12 Eylül’cü Mahkemelerin verdiği keyfi kararlarla 4 sene 7 ay içerde tutulmuş sora hürriyetine kavuşarak, Almanya’ya gelmişti.
    Yazan Pazartesi, 10 Eylül 2018 09:43 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de