Üye Girişi

Üye Girişi

Ulvi BATU

Yazan  Ulvi Batu

Sevgili genç arkadaşlarım !

Bu sözümü de gözlerinize bakmaya bile kıyamadığım gönüldaşlarım sizlere söylüyorum lütfen dikkatle dinleyin.

Bu yalakalara her türlü hakaret yapmamıza rağmen, asla kendi üzerlerine alınmazlar, utanma duyguları yoktur, daha doğrusu vasifeler'i yalakalık yaptıkları makamları yanlış yönlendirerek TÜRK milletine ve onun varlığına adanmış kurumları çürütmektedir.

Yaşadığımız hayat içinde bulunduğumuz ahvali şerait bunu bize çok acı teçrübelerle öğretmiştir.

Asılan arkadaşlarımızın, yıllarca cezaevinde yatan arkadaşlarımızın, hayatları kararmış arkadaşlarımızın, bir türlü oluşamayan kurumlarımızın arkasında hep bu başkalarının veya TÜRK milliyetçilerinin düşmalarına hizmet eden servislerin parmağı vardır!

Bu hain soysuzlar sizin içinde ama ama asla sizden olmadıkları gibi, sizleri hep yanlış yönlendirerek gavur efendilerine hizmet ederler.

Sevgili genç arkadaşlarım; Allah'a, Kuran'a ve yüce TÜRK milletine gerçekten inanıyorsanız ne olur bu yalakalığı sizlere sadakat gibi göstererek sizlerin îmanını zehirleyen, sizleri yanlış yönlendiren, sizlerin güzel gönüllerini fitne, fesat, düşmanlık, tefrika ile zehirleyen, bir çok servislere aynı anda hizmet ve köpeklik eden domuzlara karşı uyanık olun.

Ulvi BATU
Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)

Arif'çe

  • BU GÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM!
    Yazan
    BU GÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM! Bugün dedi isem 31 Ağustos anlamayın! Hemen kısaca izah edeyim; Benim kimliğimde doğum tarihi olarak '10 Haziran 1949' yazılı. Babam doğduğumdan kim bilir kaç sene sonra nüfus kâğıdımı çıkartmaya gidince,Alucrada‘ki zamanın nüfus memuru kim ise böyle bir tarih yazmış.
    Yazan Çarşamba, 30 Ağustos 2017 23:37 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de