Üye Girişi

Üye Girişi

Ulvi BATU

30 May 2013

Yaşadığımız hayat içinde bulunduğumuz ahvali şerait bunu bize çok acı teçrübelerle öğretmiştir..

" Asılan arkadaşlarımızın, yıllarca cezaevinde yatan arkadaşlarımızın, hayatları kararmış arkadaşlarımızın, bir türlü oluşamayan kurumlarımızın arkasında hep bu başkalarının veya TÜRK milliyetçilerinin düşmalarına hizmet eden servislerin parmağı vardır!..

Bu hain soysuzlar sizin içinde ama ama asla sizden olmadıkları gibi, sizleri hep yanlış yönlendirerek gavur efendilerine hizmet ederler.

Sevgili genç arkadaşlarım; Allah'a, Kuran'a ve yüce TÜRK milletine gerçekten inanıyorsanız ne olur bu yalakalığı sizlere sadakat gibi göstererek sizlerin îmanını zehirleyen, sizleri yanlış yönlendiren, sizlerin güzel gönüllerini fitne, fesat, düşmanlık, tefrika ile zehirleyen, bir çok servislere aynı anda hizmet ve köpeklik eden domuzlara karşı uyanık olun..

Ulvi BATU
Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)
 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • NAMIYLA ANILAN YİĞİT, MUHSİN BAŞKAN!..
    Yazan
    Bir ata sözümüz vardır! “ Yiğit namıyla anılır..„ der. Aynen ata sözümüzde de belirtildiği gibi, bazı unvanlar bazı kişiliklere yapışır kalır adeta... Yapıştığı için yapışmaz! Yakıştığı için yapışır ve onları birbirinden koparamazsınız! Tıpkı Muhsin Başkan‘da olduğu gibi... O ülkücü gönüllerin Muhsin Başkanıydı... Meselâ benden beş yaş gençti, O Ankarada Ülkü Ocakları Genel Başkanı, ben ise Samsunda genç bir öğretmen olarak…
    Yazan Perşembe, 24 Mart 2016 21:12 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de