Üye Girişi

Üye Girişi

İmza Kampanyası

23 Şub 2013

Ermeni diasporasının bu anti-Türk çabalarını köreltmek ve Amerikan halkının ve politikacılarının bilinçlendirilmesi icin, Türkiye ve Azerbaycan Türklerinden ve onların Amerikalı arkadaşlarından oluşan bir grup paralel bir dilekçe kampanyası başlattı. Obama'nın 1914 ve 1922 yılları arasında Anadolu ve Kafkasya'da Ermeni devrimci gruplar tarafından gerçekleştirilen Müslüman katliamları anısına bir bildiri yayınlaması için.

Biz 30 gün icinde 100.000 imza toplayarak başarılı olunursa, tarihte ilk kez ABD başkanı Müslüman ölümlerinden söz ederek, sadece Ermenilerin ölmediğini, Türklerin katil olmadığını belirten açık bir mesaj göndermiş olacak tüm dünyaya. Bu trajik olayların 100. yıldönümü arifesinde, adaletin hakim olmasının, ve tek taraflı siyasi amaçlı Ermeni iddialarınin çürütülmesinin zamanı geldi.

Dilekçeyi imzalamak gerçekten çok kolay, sadece bir dakikanızı alır. İlk olarak,

https://petitions.whitehouse.gov/register

sitesini açın.

Burada bir hesap oluşturun. Bunun icin tek gereken e-posta adresinizi, adinizi ve soyadinizi ve orada gördüğünüz metni girmek. Posta kodu zorunlu değildir, ama aşağıda listedeki herhangi bir ABD posta kodu girebilirsiniz (sadece birini seçin). "Create an Account" ("Hesap Oluştur") tuşuna basın ve ardından e-postanızı kontrol edin. Email adresinize bir e-posta yollıyacaklar. O postadaki kaydınızı onaylayıp gosterilen bağlantıya (link) basin. Bundan sonra, şu bağlantıyı tıklayarak

(https://petitions.whitehouse.gov/petition/commemorate-and-recognize-soykırım-–-1914-1922-muslim-genocide-anatolia-and-caucasus/ZSFLZGmD)

dilekçeyi (petition) açın ve imzalayin.

Bağlantığı Dilekçeyi imzaladıktan sonra oturumu kapatmayı lutfen unutmayın.

Hayatınızın bir dakikasini buna ayırarak adaletin yerini bulması ve Türkün isminin karalanmaması için paha biçilmez katkıda bulunacaksınız.

Bu vatanseverlik görevinizi yerine getirdikten sonra, tüm arkadaş ve akrabalarınız ile bu bilgileri paylaşin ve kampanyaya katılmaları için onları teşvik edin.

Facebook gibi sosyal ağlar, Tweeter, vb aracılığıyla bu bilgiyi yayın lutfen.

Sayfa Yönetimi

(Bu oylamaya dikkatimizi çeken duyarlı gönüldaşlarımıza teşekkür ederiz)

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)

 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • NAMIYLA ANILAN YİĞİT, MUHSİN BAŞKAN!..
    Yazan
    Bir ata sözümüz vardır! “ Yiğit namıyla anılır..„ der. Aynen ata sözümüzde de belirtildiği gibi, bazı unvanlar bazı kişiliklere yapışır kalır adeta... Yapıştığı için yapışmaz! Yakıştığı için yapışır ve onları birbirinden koparamazsınız! Tıpkı Muhsin Başkan‘da olduğu gibi... O ülkücü gönüllerin Muhsin Başkanıydı... Meselâ benden beş yaş gençti, O Ankarada Ülkü Ocakları Genel Başkanı, ben ise Samsunda genç bir öğretmen olarak…
    Yazan Perşembe, 24 Mart 2016 21:12 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de