Üye Girişi

Üye Girişi

Ülkü Ocakları Suriye Türkmenlerinin Yanında

20 Kas 2012

Suriye'de yaşanan olaylarda taraf olmadığımızı daha önce defalarca ifade etmiştik. Bu yardım kampanyamız; hiçbir hazırlığı olmadan, memleketlerinden ayrılmak zorunda kalan Türkmen soydaşlarımızın önümüzdeki kış aylarında mağdur olmalarını önlemek amacı taşımaktadır.

Türkmen kardeşlerimiz bizlere şunu ifade etmişlerdir: "Kamplara yardım geliyor, fakat ne hikmetse bu yardımlardan Türkmenler faydalanamıyor.

Türk memleketinde Türkmen mağdur ediliyor". Bu sözler karşısında tabi ki cevap vermekte zorlanıyoruz. Ülkü Ocakları Genel Merkezimizinde desteklediği bu kampanya ile Türkmen kardeşlerimizin yaralarına ufakta olsa bir merhem sürmek istiyoruz. Katkı yapacak olan, yapmak niyeti taşıyıpta yapamayacak olan herkesten Allah razı olsun.

SURİYE TÜRKMENİ SAHİPSİZ DEĞİLDİR.

İrtibat için : Hatay,Osmaniye,Mersin,Adana,Kahramanmaraş,Şanlı Urfa,Gaziantep ve Kilis Ülkü Ocakları.

iletişim ; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. | Tel : 0312 285 44 44

Türk Milliyetçilerini Bu Yardıma Duyarlı olmaya davet ediyoruz.

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)
 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • NAMIYLA ANILAN YİĞİT, MUHSİN BAŞKAN!..
    Yazan
    Bir ata sözümüz vardır! “ Yiğit namıyla anılır..„ der. Aynen ata sözümüzde de belirtildiği gibi, bazı unvanlar bazı kişiliklere yapışır kalır adeta... Yapıştığı için yapışmaz! Yakıştığı için yapışır ve onları birbirinden koparamazsınız! Tıpkı Muhsin Başkan‘da olduğu gibi... O ülkücü gönüllerin Muhsin Başkanıydı... Meselâ benden beş yaş gençti, O Ankarada Ülkü Ocakları Genel Başkanı, ben ise Samsunda genç bir öğretmen olarak…
    Yazan Perşembe, 24 Mart 2016 21:12 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de