Üye Girişi

Üye Girişi

Ozan Arif'in Kendi facebook Sayfası

04 Ağu 2012
Çünki yarın Pazar akşamı Ozan ARİF, İsmail TÜRÜT gibi sanatçıların da katılacağı Türk milliyetçisi vatansever gönüldaşların buluşacağı bir iftar verilecek. Kendisini TÜRK hisseden ve eski ERCİYES ZAFER KURULTAYLARI nı özleyen her milliyetçi yürek bedenen olmasa da ruhen orda olacak.

Daha önceleri onlarca kez yapılan Zafer Kurultaylarına yurt içinden ve dışından 1 milyona yakın ülkücü katılıyordu.. O kadar halka malolmuştu ki sadece MHP üyeleri ve sempatizanları değil her görüşten bayrağını ve vatanını seven vatandaş eşini çocuklarını alıp Erciyes e gitmeye başlamış günlerce ve bazen haftalarca çadırlar kurarak zirvede kurultay gururunu yaşamaya başlamıştı.

Bu kadar ilgi gören kurultay hem şehrin ekonomisine hem de kültürüne katkıda bulunuyordu.

Organizasyonu her ne kadar MHP yapıyorsa da olay partiyi aşmış tüm halka malolmuştu.

Artık herkesin benimsediği ve gününü özlemle beklediği Zafer Kurultayına yurt içinden yurt dışından yüzbinler akıyordu.. Tek bir kötü asayiş olayının yaşanmadığı bu güzel organizasyon
Sonra anlaşılmaz bir kararla yasaklandı.

Turan Kültür Deneği nin organize ettiği etkinlikle ilgili şöyle açıklama yapmaktadır ve her yıl Ağustos ayı ilk pazarı yurtseverleri Erciyes e davet etmektedirler.

“Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ'in İlelebet yaşamalıdır, Gelecekte Altaylarda, Tanrı Dağı'nda da yapılacaktır dediği Kurultay'ın yaşatılması ve Başbuğun mirasına sahip çıkılması maksadıyla kurulmuştur.

Başbuğ'umuzun mirasçıları elbette Türk Milliyetçileridir. Bıraktığı mirası ve geleneklerini Ülkücüler devam ettirecektir.

KURULTAY BİRLİK OLMAKTIR BİR ARAYA GELMEKTİR. AYRIŞMAK DEĞİLDİR…

Kutsal Ramazan ayının mübarek günlerinde oruçlu dudakların ettiği dualar kabul olur derler. Biz de susuzluktan çatlamış dudaklarımızla, damağımıza yapışmış dilimizle, iman ve vatan sevgisi dolu yüreklerimizle dua edelim

“Tanrı TÜRKü korusun ESARET göstermesin. Düşmanlarımız HELAK olsun.”


Yavuz Şimşek
www.kayseritaraf.com
(Kaynak: Facebook)
 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • NAMIYLA ANILAN YİĞİT, MUHSİN BAŞKAN!..
    Yazan
    Bir ata sözümüz vardır! “ Yiğit namıyla anılır..„ der. Aynen ata sözümüzde de belirtildiği gibi, bazı unvanlar bazı kişiliklere yapışır kalır adeta... Yapıştığı için yapışmaz! Yakıştığı için yapışır ve onları birbirinden koparamazsınız! Tıpkı Muhsin Başkan‘da olduğu gibi... O ülkücü gönüllerin Muhsin Başkanıydı... Meselâ benden beş yaş gençti, O Ankarada Ülkü Ocakları Genel Başkanı, ben ise Samsunda genç bir öğretmen olarak…
    Yazan Perşembe, 24 Mart 2016 21:12 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de