Üye Girişi

Üye Girişi

Ozan Arif'in annesi toprağa verildi

25 Kas 2013

Ülkücü camianın önde gelen sanatçılarından Ozan Arif'in (Arif Şirin), Samsun'da hayatını kaybeden annesi Fatime Şirin toprağa verildi.

Samsun'un İlkadım ilçesi Saitbey Mahallesi'nde ikamet eden 83 yaşındaki Fatime Şirin, önceki gün nefes daralması şikayeti ile Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Dün hayata gözlerini yuman Fatime Şirin, Samsun Büyük Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi Kıranköy Aile Kabristanlığı'nda toprağa verildi.

Cenaze namazını Samsun Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk kıldırdı. Cenazeye Ozan Arif'in yanı sıra ünlü türkücü İsmail Türüt, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Şirin ailesi ve yakınları katıldı.

www.haberler.com/ozan-arif-in-annesi-topraga-verildi-5351003-haberi/

(Kaynak: Facebook Ozan Arif Hayranları Sayfası)

 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • BU GÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM!
    Yazan
    BU GÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM! Bugün dedi isem 31 Ağustos anlamayın! Hemen kısaca izah edeyim; Benim kimliğimde doğum tarihi olarak '10 Haziran 1949' yazılı. Babam doğduğumdan kim bilir kaç sene sonra nüfus kâğıdımı çıkartmaya gidince,Alucrada‘ki zamanın nüfus memuru kim ise böyle bir tarih yazmış.
    Yazan Çarşamba, 30 Ağustos 2017 23:37 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de