Üye Girişi

Üye Girişi

Ozan Arif Gelenek İçin Erciyes'e çıkıyor.

07 Ağu 2010

ozan-arif.wsOzan Arif, Erciyes Zafer Kurultayı geleneğinin yaşatılması amacıyla Erciyes'in Tekir yaylasına çıkacak.

Ülkücü camianın tanınmış ozanlarından, Ozan Arif  7 Ağustos Cumartesi günü (Bugün) Kayseri’de olacak.

MHP tarafından artık yapılmayan Erciyes Zafer Kurultayı’nın devamı için başlatılan harekete destek olmak amacıyla şehrimize gelecek olan Ozan Arif, Pazar günü de Zafer Kurultayı geleneğinin yaşatılması amacıyla Erciyes’in Tekir yaylasında olacak.

Cumartesi akşamı saat 21:00’de Kay-Tv ekranlarına konuk olması beklenen Ozan Arif, Kay-Tv’deki programının ardından, Talas Seyir Restoran’ta ülkücülerle sohbet toplantısında bir araya gelecek.

Geçtiğimiz yıl Erciyes’in Tekir yaylasında Zafer Kurultayı’nın devamı için düzenlenen etkinlikte geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren merhum Paşa Tambay’ın da anılacağı Pazar günkü etkinliklere Kayseri ve diğer illerden gelen çok sayıda ülkücünün katılması bekleniyor.

 


Kaynak sayfaya pdf olarak bak

 

 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • NAMIYLA ANILAN YİĞİT, MUHSİN BAŞKAN!..
    Yazan
    Bir ata sözümüz vardır! “ Yiğit namıyla anılır..„ der. Aynen ata sözümüzde de belirtildiği gibi, bazı unvanlar bazı kişiliklere yapışır kalır adeta... Yapıştığı için yapışmaz! Yakıştığı için yapışır ve onları birbirinden koparamazsınız! Tıpkı Muhsin Başkan‘da olduğu gibi... O ülkücü gönüllerin Muhsin Başkanıydı... Meselâ benden beş yaş gençti, O Ankarada Ülkü Ocakları Genel Başkanı, ben ise Samsunda genç bir öğretmen olarak…
    Yazan Perşembe, 24 Mart 2016 21:12 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de