Üye Girişi

Üye Girişi

Bahçeli Ozan Arifle görüşmeyi reddetti

26 Kas 2010

ozan-arif.wsNihayetinde bu davetle alakalı Sayın Bahçeliye görüşme teklifinde bulundum ancak Sayın BAHÇELİ benimle görüşmeyi reddetti ; bende bu sebeple; bundan sonra herhangi bir katılımı iptal ettim.

Bildiğiniz gibi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr.Devlet BAHÇELİ  ”Devletin bekası için Güç birliği ” adı altında Milliyetçi Hareket Partisine bir şekilde küsen veya partiden bir şekilde istifa etmek zorunda bırakılan ülkücülere dönük bir çağrıda bulunmuş ve Ozan ARİF in de Milliyetçi Hareket Partisine geri döneceği iddia edilmişti.
 
Almanyadan dönen Ozan ARİF e ; Sayın Bahçeliyle geçmişte yaptığınız karşılıklı açıklamaların ardından tekrar MHP ‘ye dönecekmisiniz sorusu yöneltildi.
 
Ozan ARİF cevaben ; Geçmişte söylenen bütün sözlere rağmen ben Milletim için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumu ifade etmiştim. Geçmişte söylediklerimide inkar etmiyorum ve söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım.
 
Nihayetinde bu davetle alakalı Sayın Bahçeliye görüşme teklifinde bulundum ancak Sayın BAHÇELİ benimle görüşmeyi reddetti ; bende bu sebeple; bundan sonra herhangi bir katılımı iptal ettim.
 
KAYNAK:

 


Kaynak sayfaya pdf olarak bak

 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • NAMIYLA ANILAN YİĞİT, MUHSİN BAŞKAN!..
    Yazan
    Bir ata sözümüz vardır! “ Yiğit namıyla anılır..„ der. Aynen ata sözümüzde de belirtildiği gibi, bazı unvanlar bazı kişiliklere yapışır kalır adeta... Yapıştığı için yapışmaz! Yakıştığı için yapışır ve onları birbirinden koparamazsınız! Tıpkı Muhsin Başkan‘da olduğu gibi... O ülkücü gönüllerin Muhsin Başkanıydı... Meselâ benden beş yaş gençti, O Ankarada Ülkü Ocakları Genel Başkanı, ben ise Samsunda genç bir öğretmen olarak…
    Yazan Perşembe, 24 Mart 2016 21:12 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de