Üye Girişi

Üye Girişi

15 bin kişi Ozan ile coştu | Tercüman Gazetesi

16 Ağu 2004

ozan-arif.ws

ÜLKÜCÜ Hareket` in yaşayan Dede Korkut`u olarak bilinen Ozan Arif, Afyon Sandıklı`da 15 bin kişilik dev orkestra ile sevenleriyle hasret giderdi. ‚Bozkurt Arif‘ sloganlarıyla sahneye çıkan Ozan Arif, Türkiye`nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Pazar Meydanı`nı dolduran onbinlerce ülkücü, Cuma Kayacık, Ozan Can Ercan`ın türküleri ve Türk Halk Müziği`nin güçlü sesi Esat Kabaklı`nın yorumlarıyla coştu.


Türkülerin sesi Ozan Arif, Sandıklı`da Esat Kabaklı ile birlikte 15 bin kişilik hayran kitlesine seslendi.

Gurbetçi akını

"Ülkü Rüzgarı" gecesinin tek konuşmacısı Fran Türk Federasyonlarıeski Genel Başkanı Mevlüt Yıldırım, "35 yıllık siyasi mücadelem sırasında çok önemli iki büyük mutluluk yaşadım. Fransa` da 6 katlı dev bir Alparslan Türkeş Kül1iyesi ve Ozan Arifi Sandıklı`da hasretini çektiği sevdasına kavuşturmak bizim için çifte mutluluk oldu" dedi. Okuduğu destanlarda Türkiye`nin içinde bulunduğu durum, Kıbrıs ve Türk Dünyası`na değinen Ozan Arif, Türk milliyetçilerinin umudunu yitirmemesini istedi. Afyon`un 18 MHP` li ilçe başkanı ve çevredeki bazı belediye başkanları konserde hazır bulundu.


Gazete sayfasına pdf olarak bak

 
ozan-arif.ws | ozan-arif.net | ozan-arif.org | arif.info | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Arif'çe

  • SİYASET VE YALAKALIK!
    Yazan
    SİYASET VE YALAKALIK! 1985 veya 86’nın başlarıydı. Benim vatanıma gelemediğim yıllardı. Başbuğumuz 12 Eylül’cü Mahkemelerin verdiği keyfi kararlarla 4 sene 7 ay içerde tutulmuş sora hürriyetine kavuşarak, Almanya’ya gelmişti.
    Yazan Pazartesi, 10 Eylül 2018 09:43 Devamını oku...
Arif'çe

 


"Bir Devrin Destanı" isimli
şiirkitabının 3. baskısını
TÜRK KİTAP EVİ'nden temin edebilirsiniz.Münchener Str. 13 | 60329 Frankfurt am Main
+49 69 250506

www.turkkitap.de